Про бюро

Бюро перекладів «Yepanoff» (місто Київ) працює на ринку з 2002 року.

А роза упала на лапу Азора

Переклади в будь-яких напрямках

За цей час ми набули величезного досвіду в перекладацькій діяльності. Наші перекладачі й редактори – кваліфіковані, дипломовані, досвідчені фахівці, які здатні якісно й у визначений термін виконувати переклади будь-якої складності й на будь-яку тему.

Вам необхідний якісний переклад, виконаний швидко й за адекватною ціною?

Бюро перекладів Yepanoff – це надійний вибір людей, які цінують свій час і гроші.

Ми успішно працюємо на ринку з 2002 року й набули за цей час величезного досвіду у вирішенні перекладацьких завдань різного рівня складності.

Сьогодні наші перекладачі й редактори – це дипломовані й висококваліфіковані фахівці, які готові якісно й у належний термін виконати для вас усний чи письмовий переклад на будь-яку тему.

За що нас цінують замовники й колеги?

Ми робимо свою роботу максимально відповідально. Це означає, що кожен наш співробітник зобов’язаний гранично уважно ставитися до всіх деталей виконуваного перекладу. Адже не секрет, що в перекладацькій справі важливе кожне слово, а іноді й знак. Досить кількох безглуздих помилок – і ваш офіційний документ можуть не прийняти в держоргані або в посольстві, а представлений контракт викличе лише посмішку з боку іноземного партнера…

Звертаючись у київське бюро перекладів Yepanoff, ви рятуєте себе від таких ризиків. Тако ви можете бути впевнені й у дотриманні обумовленого терміну виконання вашого перекладу.

Більше того, замовивши нам переклад, ви можете самі стежити за перебігом його виконання! Таку унікальну можливість забезпечує інноваційна система менеджменту перекладацької роботи XTRF™, розроблена фахівцями Європейського інституту інформаційних технологій і сертифікації Eutecert..

Бюро перекладів Yepanoff (м. Київ) стало однією з перших компаній, яка успішно впровадила цю систему в Україні, завдяки чому всі наші партнери одержали чудову можливість слідкувати за перебігом виконання свого замовлення в онлайн-режимі.

Порівняйте:

Звертаючись у більшість вітчизняних бюро перекладів, клієнт найчастіше дізнається лише про попередню суму свого замовлення, яка після виконання перекладу може виявитися більшою, аніж запланована.

Крім того, розрахунок вартості перекладу в таких бюро здійснюється, виходячи з умовної сторінки в 1800-1860 знаків тексту з пробілами.

Використовувана бюро перекладів Yepanoff автоматизована система XTRF™ дозволяє вам миттєво дізнатися остаточну ціну.

А головне — розрахунок вартості перекладу здійснюється точно за 2000 знаків із пробілами, що дозволяє Вам заощаджувати від 5 до 10% на кожній сторінці тексту!

Які переклади ми виконуємо?

Бюро перекладів Yepanoff виконує усні й письмові переклади, у тому числі переклад технічної, фінансової й медичної документації, переклад юридичних документів і художніх текстів, ІТ-локалізація та ін.

ТТакож наше бюро перекладів здійснює переклад і нотаріальне посвідчення офіційних документів, у тому числі термінове.

сний (синхронний) переклад з наданням відповідної професійної апаратури можливий як у Києві, так і в інших містах України й за кордоном (відрядження перекладача), а також у процесі телефонних переговорів, у тому числі через Skype. Докладніше про наші послуги.

Із ким і як працює бюро перекладів Yepanoff?

Виконання своїх перекладів нам довіряють безліч приватних осіб, відомих компаній і організації, у тому числі Raiffeisen Bank Aval, Samsung Electronics, Honda Ukraine, Beurer, Volvo Ukraine, Bureau Veritas, ОAО «Меридіан» ім. С. П. Корольова, ТРК «Україна», СК «Оранта», аеропорт «Жуляни», «Візіком», «ВіДі Груп», «Євровікнобуд», Novartis, Посольство Фінляндії в Україні.

Спільно із своїми партнерами ми здійснюємо переклад і для державних органів, у тому числі для Міністерства фінансів, Кабінету Міністрів, Міністерства закордонних справ України.

Бюро перекладів Yepanoff працює сьогодні як із корпоративними, так і з приватними замовниками, пропонуючи кожному своєму клієнтові просту й надійну схему роботи з обліком індивідуальних вимог і/або переваг.

Важливо:

Київське бюро перекладів Yepanoff

гарантує своїм клієнтам повну конфіденційність інформації, яка міститься в текстах для перекладу й озвучується під час переговорів.

Чому вам вигідно працювати з бюро перекладів Yepanoff?

  • Ви завжди можете бути впевнені в якості й термінах виконання перекладу
  • Остаточна вартість перекладу відома уже в момент замовлення
  • Ви оплачуєте тільки реально виконану роботу – із точністю до знака
  • Ваша економія при перекладі становить від 5 до 10 % за кожну сторінку
  • Матеріал надається в повністю готовому вигляді – «під ключ»!

Крім того, у перелік додаткових послуг бюро перекладів Yepanoff входить комп’ютерна верстка документів у форматах Indesign, Pagemaker, Framemaker, Quarkxpress.

Запрошуємо Вас докладніше ознайомитися з нашими послугами й цінами.

Щоб дізнатися про точну вартість бажаного перекладу й/або оформити замовлення, вам досить зателефонувати за тел. у Києві (044) 592-52-06 або надіслати запит за адресою ел. пошти info@yepanoff.kiev.ua.